Theme Settings
Background Color
Background Texture
Body font
Header font
Navigation font
Link Color
Footer Link Color

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات، شرایط استفاده و حریم کاربران فروشگاه عینک یک

کاربران گرامی

ضمن تشکر از اعتماد و انتخاب «فروشگاه عینک یک» ، لطفاً جهت استفاده بهینه از خدمات و خرید از ما موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید. ورود کاربران به ‏‌سایت «فروشگاه عینک یک» ، استفاده از طرح‏‌های ویژه و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات «فروشگاه عینک یک» است.

دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین «فروشگاه عینک یک» از سوی کاربر است.

قوانین رعایت حقوق شخصی

«فروشگاه عینک یک» تعهد دارد تا با تمام توان از اطلاعات کاربران خود حفاظت نموده و به حریم خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده میکنند، احترام گذاشته و از آن محافظت کند .

همه مطالب موجود در سایت و هر یک از خدمات و محصولات «فروشگاه عینک یک»، مانند متن، لوگو، علائم تجاری ثبت شده ، آیکون ، تصاویر ، موارد قابل دانلود و کپی و کلیه محتوای تولید شده توسط «فروشگاه عینک یک» جزئی از اموال «فروشگاه عینک یک» محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار «فروشگاه عینک یک» است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای «فروشگاه عینک یک» محفوظ می‏‌دارد.

کاربران مجاز به استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت کالا ها بوده و به هرگونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت «فروشگاه عینک یک» و یا هر یک از مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری یا روش‌‏های مشابه مجاز نیستند و کلیه این حقوق به طور کامل برای «فروشگاه عینک یک» محفوظ است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید «فروشگاه عینک یک» برای ارتباط با کاربران خود پایگاه رسمی فروشگاه به آدرس WWW.eynak1.ir بوده و کلیه ارتباطات از ایمیل های رسمی و شماره های تماس اعلام شده در سایت و یا شبکه های اجتماعی فیسبوک ، اینستاگرام و یا اپلیکشن ارتباطی تلگرام «فروشگاه عینک یک» می باشد.

قیمت گذاری

در قیمت گذاری کالاهای موجود تمام تلاش بر این است تا قیمتها مطابق و یا کمتر از قیمت کالاهای مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت‌‏گذاری در «فروشگاه عینک یک» بر پایه اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.

قیمت‏‌های ارائه شده در «فروشگاه عینک یک» ، قیمت‏‌ مصرف کننده بوده که غالباً بر اساس مدل و مشخصات فنی و همچنین مواد تولید شده و ویژه گی های کالا تعیین قیمت می‌‏شوند . تلاش و هدف ما بر این است تا با حذف واسطه ها و رابطه مستقیم با مشتریان ، کالاها را با قیمتهایی پایین تر از قیمت بازار عرضه نماییم.

ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد .کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در «فروشگاه عینک یک» به وسیله ارسال شناسه سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل ، در نوبت پردازش قرار می‏‌گیرند.

«فروشگاه عینک یک» در بسته بندی ، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده ، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در «فروشگاه عینک یک» به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای «فروشگاه عینک یک» محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را خریداری کند.

کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود . بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف کارشناسان «فروشگاه عینک یک» با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد

لازم به ذکر است در جهت خدمت رسانی بهتر به مشتریان «فروشگاه عینک یک» امکان انتخاب چند مدل عینک و ثبت سفارش بدون پرداخت و تایید نهایی خرید را برای مشتریان قرار داد است و مشتریان میتوانند با انتخاب گزینه پرداخت پس از انتخاب نهایی ، مدل های انتخابی خود را در منزل بر روی صورت امتحان نمایند و در صورت تایید و تمایل اقدام به خرید نمایند.

در صورت عدم انتخاب عینک از بین مدل های ارسالی در روش پرداخت پس از انتخاب نهائی ، کالای ارسالی بدون هیچ هزینه ای به شرکت بازگشت داده خواهند شد.

در صورت تایید مدل و انتخاب نهایی فریم عینک طبی و ارائه نسخه پزشک مربوط به نمره چشم مراحل تهیه و ساخت عینک آغاز و «فروشگاه عینک یک» متعهد می گردد نهایت دقت در ساخت طبق نسخه پزشک را انجام و سفارشات را پس از ساخت در کمتر از ۲۴ ساعت به دست مشتریان برساند

ضمانت بازگشت کالا تا ۴۸ ساعت

جهت ارائه خدمات پس از فروش مطلوب ، «فروشگاه عینک یک» با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود ، این امکان را فراهم نموده که کلیه کالاها تا ۴۸ ساعت پس از دریافت ، امکان تعویض یا مرجوعی داشته باشند . لازم به ذکر است که مشکلات اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش «فروشگاه عینک یک» کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود مشکل، سفارش مشمول استفاده از خدمات فوق می‏‌گردد. توجه داشته باشید که این سرویس، اشکال‏‌هایی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

برای استفاده از سرویس ضمانت بازگشت کالا و پرداخت وجه «فروشگاه عینک یک» ، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال گردد. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط «فروشگاه عینک یک» دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده یا مشکل دار به اتمام رسیده باشد و «فروشگاه عینک یک» امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، مبلغ سفارش به حساب خریدار واریز خواهد شد .

توجه داشته باشید که عدسی های ساخته شده عینک های طبی ، در صورت صحت و سلامت در ساخت شامل ضمانت بازگشت نبوده و در صورتی که به هر دلیل مشتری تمایل به تعویض یا مرجوع نمودن فریم خود داشته باشد هزینه ساخت و عدسی از مبلغی که به مشتری بازگشت داده میشود کسر میگردد.

«فروشگاه عینک یک» خود را متعهد میداند در صورت هر گونه اشکال در ساخت عینک طبی و عدم تائید پزشک ، اقدام به ساخت مجدد و اصلاح عینک طبی مشتری به هزینه شرکت می نماید

مطابقت محصول معرفی شده با کالا

صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است .ما در «فروشگاه عینک یک» این جمله را زندگی می کنیم!

تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای ، زیبا و چشم نواز از محصولات ، فضایی دلنشین را برای شما مهیا کنیم تا پروسه ی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود .اگر محصول ارائه شده توسط «فروشگاه عینک یک» دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

اعلام شکایت و مرجوع نمودن کالا

در صورتی که محصولی که تحویل گرفته اید با مشخصات مندرج در سایت تفاوت دارد، یا از خرید خود ناراضی هستید، نگران نباشید! ما کالای فروخته شده را به شرط عدم استفاده و در مواردی که دارای بسته بندی است، به شرط عدم بازشدن یا مخدوش شدن بسته بندی ، بنا به درخواست مشتری تعویض و یا به عنوان مرجوعی تحویل و هزینه آن را پس از دریافت شماره کارت، به حساب مشتری واریز می‌کنیم. لذا فقط کافیست مشکلات خود را از طریق شماره تلفن‌های معرفی شده در بخش تماس با ما و یا از طریق ایمیل info@eynak1.ir  اعلام فرمایید.